2016. december 28., szerda

ehh

Vagy vesegörcs, vagy valami női vacakság, összefüggésben a változó korral.
Szar.
De legalább úgy 3-4 óra elteltével már talpon tudok maradni, méghozzá kiegyenesedve!
Örömök így 2016 kijáratánál.

Nincsenek megjegyzések: