Kapaszkodó
"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom"
Funktasztikus
Pages
Főoldal
BetűRend 2014
BetűRend 2013
BetűRend 2015
2016. december 28., szerda
ehh
Vagy vesegörcs, vagy valami női vacakság, összefüggésben a változó korral.
Szar.
De legalább úgy 3-4 óra elteltével már talpon tudok maradni, méghozzá kiegyenesedve!
Örömök így 2016 kijáratánál.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése