Kapaszkodó
"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom"
Funktasztikus
Pages
Főoldal
BetűRend 2014
BetűRend 2013
BetűRend 2015
2016. december 29., csütörtök
megint
Megint elment valaki és vitte a gyerekkorom egy darabját.
HegedűsApó után HegedűsAnyó is.
Évértékelőt is jó lenne írni.
1 megjegyzés:
kovtama
írta...
:( :( :(
2016. december 30. 8:22
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
1 megjegyzés:
:( :( :(
Megjegyzés küldése