A dolgok időnként hamarabb válnak aktuálisá, mint gondolnánk.
2016.10.06-án reggel 8:10 perckor, majd' 12 órával az előző bejegyem után meghalt apósom.
Még tesszük helyükre a dolgokat.
Mindenesetre, azok alapján, amit Élet mesélt, köszönet az emberségért a kórház és a temetkezési vállalatok dolgozóinak.
Miután apósom még 2 hónappal ezelőtt is búcsúztatott temetéseken, mindkét érintett vállalkozás gondolkodás nélkül közölte, hogy mint "alkalmazottjukat", saját halottuknak tekintik.
3 megjegyzés:
:(
részvétem.
részvétem:(
kbszilvi
Részvétem :(
Megjegyzés küldése