2016. október 7., péntek

...

A dolgok időnként hamarabb válnak aktuálisá, mint gondolnánk.
2016.10.06-án reggel 8:10 perckor, majd' 12 órával az előző bejegyem után meghalt apósom.
Még tesszük helyükre a dolgokat.

Mindenesetre, azok alapján, amit Élet mesélt, köszönet az emberségért a kórház és a temetkezési vállalatok dolgozóinak.
Miután apósom még 2 hónappal ezelőtt is búcsúztatott temetéseken, mindkét érintett vállalkozás gondolkodás nélkül közölte, hogy mint "alkalmazottjukat", saját halottuknak tekintik.

3 megjegyzés:

pipacs írta...

:(
részvétem.

Névtelen írta...

részvétem:(
kbszilvi

kovtama írta...

Részvétem :(