Nagyjából 1, - 1,5 hónapja azt mondták, karácsonyig.
Ma azt mondták, maximum 2 hét még.
Rendezgetem az apósommal kapcsolatos érzelmeimet, az általa az elmúlt 26 évben kiváltódott indulatokat, érzéseket, hangulatokat.
Ez is egyfajta hagyaték, amit fel kell mérni, és amit forintosítani nem lehet, de nem is érdemes.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése