2013. január 2., szerda

Cirmos cica jajj :(

Van 3 cicmák, 3 kutymák itthon. 
Vigyázok, óvatos vagyok. Amikor vezetek, jó előre figyelem, nem kavarodnak-e elém gyerekek, állatok, részegek.
Élet  vagy 20 éve vezet, nem tudom, hány százezer kilométer van a lábában, agyában, reflexeiben. 
Ma mégis a kocsink alatt végezte valakinek a cicája.

Voltak már rázós helyzeteink, majdnem csattanásaink, veszélyeink és mindegyiken túlléptünk. De most nagyon sok Bilagit kell, hogy ezt feldolgozzam.