Vigyázok, óvatos vagyok. Amikor vezetek, jó előre figyelem, nem kavarodnak-e elém gyerekek, állatok, részegek.
Élet vagy 20 éve vezet, nem tudom, hány százezer kilométer van a lábában, agyában, reflexeiben.
Ma mégis a kocsink alatt végezte valakinek a cicája.
Voltak már rázós helyzeteink, majdnem csattanásaink, veszélyeink és mindegyiken túlléptünk. De most nagyon sok Bilagit kell, hogy ezt feldolgozzam.
2 megjegyzés:
:-(
Sajnálom!
Megjegyzés küldése