elmondani, hogy
1, remek szilveszterem volt.
2, tuti remek gyerekeim vannak. Mire hazaértünk (délután 2 óra), a ház rendbetéve, kitakarítva. Az állatok épen, egészségben (lelkileg is) mindannyian megvannak.
Szóval boldogat és vidámat nektek. Mert a vidámság és a jókedv onnan belülről fakad.
Mosolykától megtanultam: "Te döntesz!" szóval én döntök.
És ha ő tud mosolyogni bármilyen helyzetben, akkor engem mi akadályozhat meg benne?
Na, szerintem rád is rád fér, olvasgasd Mosolyka blogját. :)
Ui. Eszter, tudnál nekem írni egy e-mail címet a csillagvihar@gmail.com-ra?
1 megjegyzés:
Csillagvihar, ha az ui:eszter: én, sajnos nem tudok.Eszter
Megjegyzés küldése