2013. január 2., szerda

Szeretném

elmondani, hogy

1, remek szilveszterem volt.

2, tuti remek gyerekeim vannak. Mire hazaértünk (délután 2 óra), a ház rendbetéve, kitakarítva. Az állatok épen, egészségben (lelkileg is) mindannyian megvannak.

Szóval boldogat és vidámat nektek. Mert a vidámság és a jókedv onnan belülről fakad.
Mosolykától megtanultam: "Te döntesz!" szóval én döntök.
És ha ő tud mosolyogni bármilyen helyzetben, akkor engem mi akadályozhat meg benne?
Na, szerintem rád is rád fér, olvasgasd Mosolyka blogját. :)

Ui. Eszter, tudnál nekem írni egy e-mail címet a csillagvihar@gmail.com-ra?

1 megjegyzés:

Névtelen írta...

Csillagvihar, ha az ui:eszter: én, sajnos nem tudok.Eszter