Hazajött, lazul, beszélget, mesélget. Azután levonul a szobájába.
És beengedi magához a Dögöt, aki ilyenkor természetesen legalább 1 szemmel, 1 orrlyukkal, 1 füllel folyamatosan ott van, ahol a fiam .
Majd panaszkodó (dicsekvő?) szöveggel képeket küld fb-on, hogy mennyire nem hagyja őt békén a macska.
♥
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése