Élet Csibének hív, nagyjából amióta megismert.
Örült már a lányom, hogy van Minyonja (160 cm alatt vagyok)
Válaszolt már a fiam egy "Nagyfiam" kezdetű sms-re, azzal a nyitással, hogy "Kisanyám".
Ha megölel a lányom, már a fejemre teszi a fejét és nagyjából a hóna alá kap.
Néha türelmetlenül elcsattannak, hogy "deanyaaaaaa"
Néha mondják egyik másik ruhapárosításomra, hogy "anya azt nemáááár"
Odajönnek és megölelnek, vagy éppen kérés szerint magamra hagynak, ha fájok.
Van amikor elárulják, szeretik azt, amilyenek vagyunk és amit nevelés címszó alatt végzünk.
Tegnap kaptam egy képet a fiamtól.
Majd este tv nézés közben a lányom néz, néz egy kicsit és megjegyzi, cuki vagyok, ahogy itt ülök és majszolom a tofifít.
Csibe, Minyon, Kisanyám, Minimum, cuki.
Ez vagyok én a családomnak.
Nem tekintélyalapon működünk, az már biztos. ♥

1 megjegyzés:
Mosolyos-szeretős :)
Megjegyzés küldése