Címerpajzsfölirat
Apám ugyanezt az elvet vallotta. Nem tudom, mennyire elégedett most, 91 évesen a mögötte levő évekkel, az életművével.
Nekem tönkretette az életemet, az önbecsülésemet.
Mert az volt a feladat, hogy a legjobb legyek. Közepesnek lenni nem érdemes, abból sok van. Olyan pályát kellett volna választanom elsőre, amiben tuti a legjobb leszek.
Szóval nálam inkább a "sehogy" működött, mert kipróbálás nélkül senki nem tud rájönni, tud-e a legjobb lenni, vagy csak a középszert erősíti. Kipróbálni meg nem mertem, mert mi van, ha...
Amióta ezzel szembenéztem, és már nem akarok megfelelni, azóta időnként boldog is vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése