2015. december 26., szombat

ajándékok ajándéka

Ezt kaptam:
Ezzel az ajánlással:

A boldogság...

nekem az, amikor egy hosszú nap után átölelsz és azt mondod:
"Olyan nagyon büszke vagyok rád!"
Kicsilány

Nincsenek megjegyzések: