ha valaki szenved a szerelemtől, az nem azt jelenti, hogy a szerelem, mint "jelenség", érzelem, "bűnös", szidnivaló. Az azt jelenti, hogy annak az embernek, aki szerelmes, problémái vannak. Magával, az önbizalmával (elég jó vagyok neki?). Vagy kételyei vannak a kapcsolata miatt (megbízhatok benne? etc.).
Szóval nem a szerelem a hibás. :)
Ebből kifolyólag a szerelemnek azt hiszem, egyáltalán nincs is szüksége arra, hogy emberek rehabilitálják.
Miért is?
Napok óta rágják a fészen a "szerelem az a dög" témakört. Olyan nagyon mély filozofikus orgazmuselmaradós lelkimaszturbálós módon.
Baftatja az agyam egy kicsit.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése