elmélkedés azon/arról
hogy miért keltem fel
hogy miért nem maradtam ágyban
mit főzzek
hogy mi van itthon
pontosan mikor vasaljam ki Dezső ingét.
igyak-e még eg kv-t
miért keltem ma fel
meddig esik még az eső
miért nem alszom inkábbhogy érdekel-e annyira a családom gyomorfixáltsága, hogy főzzek is valamit.
hogy érdemes-e elkezdeni mosni, vagy úgysem szárad meg semmi.
kinyújtsam-e a lábam a kanapén, vagy maradjak inkább törökülésben
hogyan lehet 3 rész NCIS-t leadni egymás után egy csatornán
baffameg, de miért keltem ma fel??
Apa kezdőőőőődik az ősz lehangoló része...

2 megjegyzés:
Erről most valahogy ez jutott eszembe:)
http://garfield.com/comic/2015-01-26
és tényleg!! :D
Megjegyzés küldése