2015. október 17., szombat

hogy

 nagyjából a mai program elemei:
elmélkedés azon/arról

hogy miért keltem fel
hogy miért nem maradtam ágyban
mit főzzek
hogy mi van itthon
pontosan mikor vasaljam ki Dezső ingét.
igyak-e még eg kv-t
miért keltem ma fel
meddig esik még az eső
miért nem alszom inkább
hogy érdekel-e annyira a családom gyomorfixáltsága, hogy főzzek is valamit.
hogy érdemes-e elkezdeni mosni, vagy úgysem szárad meg semmi.
kinyújtsam-e a lábam a kanapén, vagy maradjak inkább törökülésben
hogyan lehet 3 rész NCIS-t leadni egymás után egy csatornán
baffameg, de miért keltem ma fel??

Apa kezdőőőőődik az ősz lehangoló része...


2 megjegyzés:

Aliana írta...

Erről most valahogy ez jutott eszembe:)
http://garfield.com/comic/2015-01-26

Csillagvihar írta...

és tényleg!! :D