"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
Ezért most egy picit irigyellek, ha nem baj ;-)
ááá, nem baj (maradt mára is. most utálsz? :D )
Á, kevés indok ez az én utálatomhoz :) Meg különben is találtam itthon egy tábla csokit, így máris jobb érzés ilyesmiket olvasni :D
egészségedre :)
Megjegyzés küldése
4 megjegyzés:
Ezért most egy picit irigyellek, ha nem baj ;-)
ááá, nem baj (maradt mára is. most utálsz? :D )
Á, kevés indok ez az én utálatomhoz :) Meg különben is találtam itthon egy tábla csokit, így máris jobb érzés ilyesmiket olvasni :D
egészségedre :)
Megjegyzés küldése