2015. szeptember 7., hétfő

sütyike

a világ ma ilyen:

sütikómás

Kolléga megnősült és ma hozott be tortákat, sütiket, üdítőt.
Bekómáztam. :D

4 megjegyzés:

Aliana írta...

Ezért most egy picit irigyellek, ha nem baj ;-)

Csillagvihar írta...

ááá, nem baj (maradt mára is. most utálsz? :D )

Aliana írta...

Á, kevés indok ez az én utálatomhoz :) Meg különben is találtam itthon egy tábla csokit, így máris jobb érzés ilyesmiket olvasni :D

Csillagvihar írta...

egészségedre :)