2015. szeptember 8., kedd

más kor

Van a halottak napja. Olyankor temetőjárás van. Máskor meg nagyon nincs. Ma viszont más kor lett.

Ma valahogy idő, hely, hangulat... minden passzolt.
Kimentem nagymamáékhoz, akiket egyébként nem ismertem.
Meséltem nekik egy kicsit, kértem tőlük 1-2 dologban közbenjárást.
Lélekben szerintem ott voltak.

Nincsenek megjegyzések: