Kapaszkodó
"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom"
Funktasztikus
Pages
Főoldal
BetűRend 2014
BetűRend 2013
BetűRend 2015
2015. szeptember 2., szerda
hurrá?
a világ ma ilyen:
elvesztős
A kicsibb gyerekem elvesztett 50 eurót en España.
A "-hát mit csináljak?" kérdésemre Élettől válaszul ennyit telt:
- semmi esetre se' mondd el anyádnak.
Megértem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése