2015. szeptember 2., szerda

hurrá?

a világ ma ilyen:

elvesztős


A kicsibb gyerekem elvesztett 50 eurót en España.
A "-hát mit csináljak?" kérdésemre Élettől válaszul ennyit telt:
- semmi esetre se' mondd el anyádnak.

Megértem.

Nincsenek megjegyzések: