2015. szeptember 19., szombat

futi

Holnap részt veszek a Barokk futáson, az 1500m-es távon.
Ha kicsinyellenéd, akkor mondjuk kapd be. :)
Én baromi büszke vagyok már attól is, hogy így döntöttem.

ápdét: megcsináltam!! Életemben először futottam önként és (majdnem) dalolva. 15 perc alatt lefutottam a távot úgy, hogy csak egyszer kellett lassítanom sétára.



7 megjegyzés:

Sheila G. írta...

15ot nem tudnek futni, ugyhogy minden elismeresem!
Hajra!!!

merinka írta...

;)

Aliana írta...

Wow, gratulálok, a 15 perc különösen szép eredmény! :)

Macsek írta...

Gratula a elsőhöz :)))

skyppy írta...

:-) Gratulálok:-) Én is nagyon büszke voltam magamra anno, amikor lefutottam egy szigetkört az AVON futáson:-)..mert önként és dalolva...

ja az 1998-ban volt:-)))

Névtelen írta...

gratulálok! kicsiben kell kezdeni, aztán megy majd a többi is. én is így kezdtem, most már 5 km-t szoktam futni.
kbszilvi

Csillagvihar írta...

Húúú! Köszi nektek. :)