Holnap részt veszek a Barokk futáson, az 1500m-es távon.
Ha kicsinyellenéd, akkor mondjuk kapd be. :)
Én baromi büszke vagyok már attól is, hogy így döntöttem.
ápdét: megcsináltam!! Életemben először futottam önként és (majdnem) dalolva. 15 perc alatt lefutottam a távot úgy, hogy csak egyszer kellett lassítanom sétára.

7 megjegyzés:
15ot nem tudnek futni, ugyhogy minden elismeresem!
Hajra!!!
;)
Wow, gratulálok, a 15 perc különösen szép eredmény! :)
Gratula a elsőhöz :)))
:-) Gratulálok:-) Én is nagyon büszke voltam magamra anno, amikor lefutottam egy szigetkört az AVON futáson:-)..mert önként és dalolva...
ja az 1998-ban volt:-)))
gratulálok! kicsiben kell kezdeni, aztán megy majd a többi is. én is így kezdtem, most már 5 km-t szoktam futni.
kbszilvi
Húúú! Köszi nektek. :)
Megjegyzés küldése