2015. augusztus 16., vasárnap

Tudtam, csak nem sejtettem...

Tudtam én, hogy van az fb.-n olyan, hogy ismerős követésének leállítása, csak nem igazán használtam.
Mostanáig.

Most viszont kicsapta a biztit egy új játék, a Pixwords. Nem szeretem, ha valaki olyan játékkal játszik, amit nem tud és a fb nagyközönségétől vár megoldást, segítséget. Ha ez 1 ember, az még ok. De amikor már mondjuk 5, azt kiccsé sokallom.
Így azután vérszemet kaptam és irtom a "százmilliószoros nap", "oszd meg és gazdag leszel", "angyalt küldök" és hasonló szépségű és értékű dolgokat megosztó fb-os játékostársakat is.
Jó, mert ismerősnek marad, ha kell elérhető. viszont nem leszek tőle ilyen :


Egyébként pedig úgy döntöttem bölcsen, visszatérek apróbb nagyobb szösszeneteimmel a blogra.

8 megjegyzés:

Macsek írta...

Itt valahogy személyesebb, mint az FB ömlesztett világa.

Csillagvihar írta...

Igen, és tanultam a gyerekeimtől. Nagyon ritkán és nagyon kevés dolgot intéznek nyilvánosan. Rá kellett jönnöm, sokkal kevesebbet, mint én.
És ez elgondolkodtató.

1 írta...

Én most kényszerből írtam ki fb-re a gondolatokat, de hiányzott a blog... kényszer azért, mert íráskényszerem van, és oda lehet mobilon keresztül is írni... és így nem felejtettem el a gondolataimat... de amúgy... amúgy pedig rengeteg beállítás van fb-n, amivel lehet szelektálni az ismerősöket :)

Csillagvihar írta...

nem szelektálok ismerősöket.
Valaki vagy ismerősöm, vagy nem. Nincs energiám 60 féle csoportosítást meg ilyeneket létrehozni. 2 dolog van, amit megteszek: leállítom a követését és beállítom, kik láthatnak cseten.

Aliana írta...

Van, amikor a kevesebb több - fb-n is.
És örülök, hogy visszatérsz :)

pipacs írta...

na attól a játéktól én is agyfaxt kapok :)
amúgy meg ja, van amit jobb megtartani magunknak. vagy ide lefirkantani :)

merinka írta...

En is hasonloan erzem ...FB mindenki bejelol ismerosnek mert legyn minnel tobb es onti a sok hulyeseget ...itt csak az olvas akit ez redekel akihez es beszel :)

1 írta...

én van, akit berakok a korlátozott csoportba... az csak az ismerősöm, de se képeket, se bejegyzéseket nem láthat...