Demény a kötsög
Ma randevúztam Deménnyel, aki egy tüneményes kötsög. :)
Álltunk sokan türelmesen a könyvesboltban, hallgattuk a Gazdit, amikor Demény nekiindult célirányosan. Hozzám. Megérezte, hogy van nálam egy adag töpi. :) Oda is kellett adnom, mert nem tágított. Később még vagy háromszor odakanyarodott hozzám, hátha én vagyok az újratermő töpifa.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése