2014. július 23., szerda

nyüssz

Fájdalomcsillapítótól bekómázva üldögélek, nem régen ébredtem fel.
Utálom, amikor fáj a derekam, csípőm, forgóm.

1 megjegyzés:

Aliana írta...

Jaj, jobbulj gyorsan! *ölel*