Kapaszkodó
"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom"
Funktasztikus
Pages
Főoldal
BetűRend 2014
BetűRend 2013
BetűRend 2015
2014. július 1., kedd
mire
fészen megy a csettegés anya-fia-lánya viszonylatban hogy mire is jó egy báty.
Nagyon épületes beszélgetés . :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése