Azután, mire hazaérek, valahogy mindig elfelejtődik, vagy már nem annyira fontos.
Leginkább nem a történések fontosak, hanem a kapcsolódó érzések.
Az elmúlt hét alapján van bennem büszkeség
Nem csináltam semmi fontosat, leginkább csak élveztem, hogy élek, és ahogy élek (szóval: dolgoztam, főztem sokat, felelősséget vállaltam magamért és a gyerekeimért, beszélgettem nekem, vagy másoknak fontos dolgokról, állást foglaltam kényes, és kénytelen témákkal kapcsolatban, ötleteltem, szerettem).
Voltam itt:
és itt:
meg itt is:
és holnap megyek ide:
Összességében egy teljesen normális, jó kis hét volt, olyan kaleidoszkóposan káoszos. :)





2 megjegyzés:
jó kis mozgalmas.olyan kis tavaszi felpezsdülős hét... :)
Tényleg jó hét lehetett :)
Megjegyzés küldése