2014. február 22., szombat

életem értelme(s)

Napok óta elég sok dolog kavarog a fejemben, mindig eltervezem, hogy hazajövök és jól le is írom.
 Azután, mire hazaérek, valahogy mindig elfelejtődik, vagy már nem annyira fontos.
Leginkább nem a történések fontosak, hanem a kapcsolódó érzések.
Az elmúlt hét alapján van bennem büszkeség és balítélet  , türelmetlenség, elégedetlenség, szeretet, félelem, fájdalom, aggódás, megkönnyebbülés és jókedv.
Nem csináltam semmi fontosat, leginkább csak élveztem, hogy élek, és ahogy élek (szóval: dolgoztam, főztem sokat, felelősséget vállaltam magamért és a gyerekeimért, beszélgettem nekem, vagy másoknak fontos dolgokról, állást foglaltam kényes, és kénytelen témákkal kapcsolatban, ötleteltem, szerettem).
Voltam itt:

és itt:
meg itt is:
és holnap megyek ide:

Összességében egy teljesen normális, jó kis hét volt, olyan kaleidoszkóposan káoszos. :)


2 megjegyzés:

mnéni írta...

jó kis mozgalmas.olyan kis tavaszi felpezsdülős hét... :)

Aliana írta...

Tényleg jó hét lehetett :)