2013. szeptember 30., hétfő

Bizonyára

elég car ember vagyok.
Nekem ahhoz, hogy csatlakozzak egy egyházhoz, kevés az együttérzés. Nekem ahhoz meggyőződés kell, és elkötelezettség. 
Az ember egyszerűen nem hihet abban, amiben nem hisz. És hit nélkül meg lófütty az egész. Ezzel együtt őszintén örülök, hogy a MET-nek sikerült, mert nagy munkát végeznek.


Nincsenek megjegyzések: