Nekem ahhoz, hogy csatlakozzak egy egyházhoz, kevés az együttérzés. Nekem ahhoz meggyőződés kell, és elkötelezettség.
Az ember egyszerűen nem hihet abban, amiben nem hisz. És hit nélkül meg lófütty az egész. Ezzel együtt őszintén örülök, hogy a MET-nek sikerült, mert nagy munkát végeznek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése