2013. május 23., csütörtök

kőccsön

Nem adok kölcsön többet senkinek.
Sem pénzt, sem DVD-t, sem könyvet, sem kocsit.
Csak miheztartás végett.


2 megjegyzés:

Spring írta...

Csavarhúzót, kalapácsot és kombinált fogót se, tuti sose kerül vissza:)

kovtama írta...

Kölcsön csak macskát, az vissza jön.:)