2013. április 21., vasárnap

nem. semmi.

11:00 előtt úrinő nem iszik alkoholt.
Ma (megint) rájöttem, nem vagyok úrinő.

És ma, egyelőre úgy néz ki, a nagyobbik gyerekem nem kap enni.
Nem kérdezel, mert szeretsz.




Amúgymeg basszameg, ez a hirtelenhalál.

Nincsenek megjegyzések: