2013. április 7., vasárnap

Mai meglepi...

Nem vagyok egyedül.
Más is beáldoz egy-egy napot előadásért, koncertért, csak úgy a saját szórakozásáért?
Más nőre is rászakad a kapuzárási pánikon, változó koron kívül valami más is, valami örömteli is felnőttként, gyerekekkel a háta mögött?
Más is akar Nő lenni 40 fölött is, és más is tesz érte?

Ez durván jó. :)

Ennyire örömteli ez :

kép forrása: nettibojas.blogspot.hu

1 megjegyzés:

Névtelen írta...

Így így és még ha 40 lenne, de van ötven is! Eszter