Természetesen féltékenyek mint a gyerekek, főleg a kicsi. Ő nem nagyon viseli el, ha Sali az ölemben van, a közelemben van, ha simogatom. Illetve elviseli, csak elég rövid ideig. Azután rögtön jelentkezik, hogy most már őt szeressem, simogassam, vegyem ölbe.
Ezt natúr úgy juttatja kifejezésre, hogy eltúrja Salátát a közelemből. Nem egy udvarias fajta na.
Hétvégenként az a menetrend, hogy amikor felébredünk, magunkhoz térünk, még lustázva beszélgetünk Élettel az ágyban. Ezt természetesen meghallják a cirnyók és benyávogják magukat. Először a szobába, majd az ágyunkba. És ott aztán kezdődik a "ne őt simizd, én vagyok a kicsi" hercehurca.
Ma reggel viszont sikerült jól megdöbbenteniük minket.
Odáig stimmt, hogy bejöttek, fel az ágyra. De.
Saláta szépen leült velem szemben és
Amikor viszont befejeztem Saláta simogatását, egyszerűen helyet cseréltek:
Saláta leült a hátam mögé, háttal nekem, Sheldon pedig szinte ugyan oda tette le magát, ahonnan a másik felkelt fél perccel azelőtt.
OK, hogy utána volt némi mozgás, mert a kicsi szocializáltabb, ő jobban szeret az ölemben tespedődni, a nagy meg áttelepedett az ablak közelébe, de ez akkor is olyan volt, mintha az ajtó előtt a ma reggeli meccset lejátszották volna: ma én megyek anyához simizni először, te meg kivárod a sorod, különben kapsz egyet a kis macskapofádra.

2 megjegyzés:
Élmény volt olvasni, és ez a kép... !
Egyre jobb... nagyon megtáltosodtál:)) Eszter
cukik:)
nekem megint nincs meg a háromból kettő napok óta...
Megjegyzés küldése