2012. november 4., vasárnap

tranzakciók

Nagyjából 2 hónapja váltottam bankot, olyanra, ami 0 Ft-os. Szóval igazából nem volt fizetős. Tettem mindezt azért, mert bőszen majd' a nagyesküt le nem tették, hogy Őőőők aztán tutibizti nem terhelnek tranzakciós adót  az ügyfélre, főleg nem a 0 Ft-os számlás ügyfélre.
Nos, kijött a tájékoztató ügyesen, ahogy kell.
Mutatom:

Lehet, hogy visszatérek a kiindulási pontra, az előzőleg vagy 12 évig használt számlavezető bankomhoz. Még jó, hogy azt vagy másfél éve nem szüntettem meg.

2 megjegyzés:

skyppy írta...

kíváncsi leszek az én díjnullázó csomagomra is.....

biem írta...

más terület, de ugyanezt játszotta el a mobilosunk is. családilag egymást közt ugyebár ingyen beszél(t)ünk... ezért fizettünk nekik drágább percdíjat, magasabb havi díjat... naná, hogy az ingyenesre is került távközlési "adó".... :S