Ma valahogy annyi minden történt. És valahogy mégis olyan lassan telik az idő.
Még csak 5 óra, minden mára tervezettel készen vagyok, sötét van, A szépség és a Szörnyeteget is megnéztem, és a derekam is fáj.
Meg lett egy nagyon, lehetetlenül élénk kék pihepuha vastag kesztyűm is.
3 megjegyzés:
Igen, elég zavaró, hogy már du ötkor sötét van... Nem bánod, ha megjegyzem, hogy az előző külsőd egy élmény volt?! Ez most valahogy nem tetszik.Eszter
Köszi. :)
Nem gond, gyorsan vissza fog ez változni, én is jobban szerettem. A kék-szürke nem igazán a szebbik lelkem. :)
:-)) nekem is ez tetszik jobban, mármint a vidámabb lelked.-)
Megjegyzés küldése