2012. november 10., szombat

Hmm

Ma valahogy annyi minden történt. És valahogy mégis olyan lassan telik az idő.
Még csak 5 óra, minden mára tervezettel készen vagyok, sötét van, A szépség és a Szörnyeteget is megnéztem, és a derekam is fáj.
Meg lett egy nagyon, lehetetlenül élénk kék pihepuha vastag kesztyűm is.

3 megjegyzés:

Névtelen írta...

Igen, elég zavaró, hogy már du ötkor sötét van... Nem bánod, ha megjegyzem, hogy az előző külsőd egy élmény volt?! Ez most valahogy nem tetszik.Eszter

Csillagvihar írta...

Köszi. :)
Nem gond, gyorsan vissza fog ez változni, én is jobban szerettem. A kék-szürke nem igazán a szebbik lelkem. :)

skyppy írta...

:-)) nekem is ez tetszik jobban, mármint a vidámabb lelked.-)