2016. december 17., szombat

Büszke is vagyok, meg szomorú is, meg fáradt is, és erős is és gyenge is.

Azt hiszem, ha nem lenne családom, akkor is ugyanezeket érezném, csak talán nem ilyen intenzitással.

Ma is gombavató.

Nincsenek megjegyzések: