Kapaszkodó
"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom"
Funktasztikus
Pages
Főoldal
BetűRend 2014
BetűRend 2013
BetűRend 2015
2016. december 17., szombat
Büszke is vagyok, meg szomorú is, meg fáradt is, és erős is és gyenge is.
Azt hiszem, ha nem lenne családom, akkor is ugyanezeket érezném, csak talán nem ilyen intenzitással.
Ma is gombavató.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése