2017-től megszüntetik azt a szakot, amit kb másfél éves kereséssel végre megtalált Noncsi magának, hogy azt szeretné csinálni.
Illetve összevonták egy olyannal, amit egyáltalán nem szeretne csinálni.
Konkrétan?
Basszátok meg az oktatási rendszereteket, ahogy van.
1 megjegyzés:
Mi is nézegetjük, bár a gyerek még csak hetedikes de vannak elképzelések. Basszus szerintem tök felesleges, mert mire nyolcadikos lesz tuti megint kitalálnak valami szart. :/
Megjegyzés küldése