Nagyon nehéz.
őszintén...
Nekem akkor kétszer csak az az egy gondolat segített, hogy valamiért biztosan így kellett történnie. Később az is, hogy nem hozzánk akartak születni, és, hogy nekem pont Gergőt és Noémit kellett megszülnöm ahhoz, hogy tanulni, élni tudjak.
Soha nem felejtem őket és a gyerekek is tudják, hogy ők a 3. és 4. terhességemből születtek. Mindannyiukat szeretem és tisztelem.
1 megjegyzés:
Azt hiszem, ezért sem lesz nálunk 3.
Van egy 2. és egy 4. gyerekem. Nem, nem szeretnék 6.-at! :-(
Megjegyzés küldése