"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
:-((( Jobbulást Csi!
Jajj, jobbulj-gyógyuluj gyorsan! :(
Köszönöm!
Megjegyzés küldése
3 megjegyzés:
:-((( Jobbulást Csi!
Jajj, jobbulj-gyógyuluj gyorsan! :(
Köszönöm!
Megjegyzés küldése