2016. április 7., csütörtök

ehh

2 hét betegszabi. Mától.
Már most utálom és unom.
Alig tudok mozogni, annyira fáj a derekam.
Doki azt mondta, porckorong.
Ráadásul mindenki seggre parancsol.
Nemakarom!

3 megjegyzés:

Béb írta...

:-((( Jobbulást Csi!

Aliana írta...

Jajj, jobbulj-gyógyuluj gyorsan! :(

Csillagvihar írta...

Köszönöm!