2016. április 11., hétfő

betegfilozófia

Itt ülök a nappaliban és olykor arra is képtelennek érzem magam, hogy arrébb másszak.
Innen nézve milyen egoista nagyképűség egyáltalán arra gondolni, hogy az emberek a világegyetem legnagyobb rejtélyei...


1 megjegyzés:

Alessia írta...

Rákerestem, lehet, hogy megveszem. Az viszont biztos, hogy ilyen fájdalommal nem tudnék olvasni sem. Gondolok rád, jobbulj.