"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
Rákerestem, lehet, hogy megveszem. Az viszont biztos, hogy ilyen fájdalommal nem tudnék olvasni sem. Gondolok rád, jobbulj.
Megjegyzés küldése
1 megjegyzés:
Rákerestem, lehet, hogy megveszem. Az viszont biztos, hogy ilyen fájdalommal nem tudnék olvasni sem. Gondolok rád, jobbulj.
Megjegyzés küldése