2016. február 9., kedd

Mesés...

Ma beszabadultam a könyvesboltba...
Ennyire van jelenleg agyam: 
megzenésített versek, mesekönyvek és egy könyv, aminek tetszik a borítója.







1 megjegyzés:

Alessia írta...

Az elsőn már én is gondolkoztam, mert van az írótól egy másik könyvem, ami nagyon tetszett. Amúgy te mindig is "mesés" voltál... :-)