"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
Az elsőn már én is gondolkoztam, mert van az írótól egy másik könyvem, ami nagyon tetszett. Amúgy te mindig is "mesés" voltál... :-)
Megjegyzés küldése
1 megjegyzés:
Az elsőn már én is gondolkoztam, mert van az írótól egy másik könyvem, ami nagyon tetszett. Amúgy te mindig is "mesés" voltál... :-)
Megjegyzés küldése