Szilveszteri sms váltás:
-Boldogat nagyfiam!
-Boldogat kisanyám!
Délelőtt 9 óra, felkelés, D. reggelihez készülődik, az ebédlőasztal a tegnapi cuccokkal majdnem tele.
Én: -elférsz?
D.: -csinálok helyet.
Én: -most nem bánom, ha megteszed, nem vagyok a női princípiumom magaslatán.
Állítólag amit január elsején csinálsz, azzal telik majd az éved...
Nézzük eddig (9:31):
szeretetteli sms váltás a gyerekeimmel
telefon apucival
gyerekért+barátokért indulás hajnali 4-kor
gyerek szilveszteri történeteinek meghallgatása hajnali 5-kor
mosás
beszélgetés D-vel
net
Jajjjaj, mostan olvasom, hogy nem lett volna szabad ma se mosni, se főzni, mer' akkor aztat fogom csinálni egész évben. Pihenni kell ma.
Na megaf@szt.
Gondolkodjunk Béláim.
1, Évek óta az egész évet végigmosom, végigfőzöm. Valahogy túlélem.
2, Az egész évi pihenést csak úg tudom elképzelni, hogy kényszerből pihenek, mert különben illen nincs, mert, bár lusta vagyok alkalmanként, meg letopok a gép előtt, de amúgy meg imádok pörögni.
2 megjegyzés:
boldogot!
kbszilvi
Legyen olyan éved, hogy jövő ilyenkor jó érzéssel gondolhass rá vissza! :)
Megjegyzés küldése