"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
Gratula neki! :)
Köszi, átadom :)
Megjegyzés küldése
2 megjegyzés:
Gratula neki! :)
Köszi, átadom :)
Megjegyzés küldése