2015. november 22., vasárnap

Megosztócska

Unom a megosztásokat.

Mármint a megosztó megosztásokat.

Városban dolgozom, ott is nőttem fel és ma falun élek. Fiatal voltam és szeretnék megöregedni, szülő is vagyok és gyermek is vagyok, nő vagyok, és életem komoly részét férfiak közt töltöm.
Szeretek olvasni és élvezem a jó filmeket, van 4 kutyám és 3 macskám, néha tömegközlekedést használok, máskor egyénileg közlekedem gyalog, vagy autóval. Van hajlékom, de a sors bármikor átpasszolhat a hajléktalan partvonalra, mint ahogy most jókat ehetek, de volt éhezős időszakom is. Mindenféle sport számomra csak játék, amit pont a megfelelő komolysággal szabad csak kezelni. Voltam duci és sose leszek vékony, van, amiben jó vagyok és van, amiben durván gyenge képességekkel rendelkezem. Iszok teát, kávét, sört és bort, mikor mihez van kedvem.

Éppen ezért, amikor össze akarják ugrasztani a
várost a faluval
tősgyökerest a gyüttmenttel
fiatalt az öreggel
szülőt a gyerekkel
férfit a nővel
olvasót a filmnézővel
kutyást a macskással
autóst a motorossal
járművest a gyalogossal
tömegközlekedőst az egyéni közlekedőssel
hajléktalant a hajlékossal
éhezőt a jóllakottal
focidrukkert a kézirajongóval
vékonyt a ducival
jótanulót a gyengébbel
kávést a teással
söröst a borossal

tulajdonképpen azt akarják, tagadjam meg saját magam egyik részét.

Komolyan nem normális az a világ, amelyik ezen a vonalon mozog.






3 megjegyzés:

kovtama írta...

De nem ám. Alacsony a kerítés az már biztos :D Egyetértek veled.

1 írta...

Erre találták ki az elfogadást... nálam működik :)

skyppy írta...

Pedig, ha belegondolsz, ez megy kb már öt éve, és nem is kis sikerrel......kíváncsi vagyok, mikor lesz igazán tele a bugyra ezzel mindenkinek, de szó szerint mindenkinek................:-((