2015. október 31., szombat

apu kórházban.
Szerinted sz@rok az ünnepre, amit halottak napjának nevezünk?
(súgok: igen)

4 megjegyzés:

Aliana írta...

Jobbulást neki!

Csillagvihar írta...

köszönöm!

Kovakövi Vilma írta...

Óóóó, remélem, minél hamarabb jobban lesz. Gyors javulást kívánok!

pipacs írta...

Hogy van Apukád?