"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
Jobbulást neki!
köszönöm!
Óóóó, remélem, minél hamarabb jobban lesz. Gyors javulást kívánok!
Hogy van Apukád?
Megjegyzés küldése
4 megjegyzés:
Jobbulást neki!
köszönöm!
Óóóó, remélem, minél hamarabb jobban lesz. Gyors javulást kívánok!
Hogy van Apukád?
Megjegyzés küldése