2015. augusztus 30., vasárnap

telefonos kérdezz - felelek, és...


"-most miért válaszolgatsz úgy nekem, ahogy más gyerekek szoktak beszélni az anyjukkal, amikor telefonálnak?!
-azért anya, mert most olyan kérdéseket tettél fel, amikre csak úgy tudok válaszolni!"


Szóba került valamelyik nap nagyobbik gyerekkel a tetoválás. Hogy most már megtehetné, hiszen elmúlt 18 és nem fogok beleszólni, viszont nincs jelenleg semmi, ami annyira fontos lenne neki, hogy magára varrassa.
És erről eszembe jutott, hogy nekem egy kicsi kiugró körhintaló elférne a bokám környékén így 40 felett. :)


Nincsenek megjegyzések: