Kapaszkodó
"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom"
Funktasztikus
Pages
Főoldal
BetűRend 2014
BetűRend 2013
BetűRend 2015
2015. június 9., kedd
egyáltalán nem mellékesen
Szilvikém, ha megvan még neked a telefonszámom esetleg, akkor megcsörrentenél, vagy küldenél sms-t ? Hogy újra meglegyél nekem, mert az (nekem) jó lenne.
Hiányozik, hogy nem tudlak elérni.
Ez van.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése