2015. június 9., kedd

egyáltalán nem mellékesen

Szilvikém, ha megvan még neked a telefonszámom esetleg, akkor megcsörrentenél, vagy küldenél sms-t ? Hogy újra meglegyél nekem, mert az (nekem) jó lenne.
Hiányozik, hogy nem tudlak elérni.
Ez van.

Nincsenek megjegyzések: