Holnap elutazik Kamasz1.0 dolgozni. Ez a része nem annyira jó, mert messze lesz, viszont legalább tudtam neki csinálni egy adag lasagne-t és nagyon jó volt, hogy eljött az egész családkám ebédelni ide apuékhoz.
Innen a 3. emeletről csodálatos nézni a szakadó esőt. Ahogy a ház előtti vadgesztenyefa leveleiről csapódnak a cseppek lefelé, a hangja, a látványa...
Szivárvány is volt, nagyon különleges. Innen nem látszott, csak a fészen megosztott fényképeken, hogy csodás dupla szivárvány volt kisvárosban. Ami a mi ablakunkból látszott, az sem volt mindennapi. Volt valami különleges benne.
Apuval ma is sétáltunk egy kicsit. Nem bír sokat, de azért minden nap erőlteti, hogy legalább ennyi meglegyen.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése