2015. június 17., szerda

5/25

Kamasz 2.0 a számára létező legjobb tételt húzta infó érettségin és be nem állt a szája.
Erről 2 mondás jut eszembe (az első csak zárójelesen :) ) :
1, Bolondnak bolond a szerencséje is.
2, Mindegy, hogy hiszel-e Istenben, ha Isten hisz benned.

Apu még mindig egy tünemény. :)
Anyu úgy látszik megnyugodott, mert ma már, amikor beszéltünk telefonon, nem akart azonnal hazajönni, megmenteni bennünket (apu-én) egymástól :)

Nincsenek megjegyzések: