2015. június 25., csütörtök

13/25

Szeretemkollégákkal szeretempercek

Moziztam a gyerekekkel.
Az Agymanók egy tökéletes film. Ahogy a gyerekek mondták ma, a Pixar együtt nő velük. A mostani film mondanivalója, látványvilága nagyon jó, igazán élvezhető kicsiknek, nagyoknak.
Jó volt, viszont nekünk a legnagyobbat az utolsó 10 másodperc jelentette, amikor a macskák agymanóit mutatja.
Macskaimádóknak már csak azért a 10 másodpercért is érdemes megnézni. :D


1 megjegyzés:

Aliana írta...

Az ilyen filmeknél különösen sajnálom, hogy nálunk újabban a moziba menetel csak komoly szervezés után lehetséges :(