2015. január 8., csütörtök

korom

Namost a facebookon a zegyik teszt úgy kitalálta a koromat, hogy még.
16 évesnek tippel a válaszaim alapján.
Fel kellene nőnöm vagymiafac.

3 megjegyzés:

Macsek írta...

Ha annyi, hát annyi :-) most már mi is tudjuk. :-)

Alessia írta...

Én 25. Ez egy jó teszt. :-)

Aliana írta...

Fel ne nőj! ;-)