"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
Ha annyi, hát annyi :-) most már mi is tudjuk. :-)
Én 25. Ez egy jó teszt. :-)
Fel ne nőj! ;-)
Megjegyzés küldése
3 megjegyzés:
Ha annyi, hát annyi :-) most már mi is tudjuk. :-)
Én 25. Ez egy jó teszt. :-)
Fel ne nőj! ;-)
Megjegyzés küldése