Végre, nagyjából 5 hét után újra van melegvizünk.
Végre itt van az asztalon egy csaptelep, ami pont a konyhánkba való, és remélhetőleg jól zár.
Végre megvan minden ajándék, amit a szeretteimnek szánok.
Végre kicsit karácsonyosítottam a házat, remélhetőleg úgy, hogy a maccsok, mi és a karácsonyi hangulat megférünk egymás mellett.
Végre szabadságon vagyok.
1 megjegyzés:
Jó szabadságolódást! :)
Megjegyzés küldése