karácsony
"Amikor reggel kinyitod a szemed, mondj köszönetet
a napfényért, és azért, hogy élsz és erős vagy. Mondj
köszönetet az ételedért és a létezés öröméért. Ha pedig
nem látsz magad körül semmit, amiért köszönetet mondhatnál, magadban keresd a hibát."
(Tecumseh- az amerikai sóni indián törzsfőnök 1768- 1813)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése