Drágáim, valami zavar van az erőben.
Először azt hittem, a gyerek miatt, azután meg rájttem, valami nem oké bennem, velem.
Rohannék ki a világból, és most még jumping fit sem lesz vasárnap. Lehet, tényleg el kellene menni futni halálig (nem olyan hosszú táv az nálam).
Jelenleg megállnak és felhalmozódnak bennem a negatív érzelmek és borzasztóan dúlni, törni, tombolni vágyok. Ehelyett folyamatosan csak a könnyem folyik, bármiről legyen szó.
Ez a hosszú hétvége már most sokkal hosszabb mint kellene.
2 megjegyzés:
Ismerős érzés. Bárha mondhatnék valami vígasztalót, bíztatót. Kerülj át ezen mihamarabb. <3
Köszi Macsek. Mára "csak" egy körkörös fejgörcs és némi rossz hangulat maradt. És meg is jött.
Megjegyzés küldése