Az ilyen oroszlánsimogatós helyekkel kapcsolatban valahogy mindig vegyesek az érzéseim. Mert egyfelől hihetetlenül jó érzés lehet egy ilyen nagyranőtt kiscicát cirógatni :) Másfelől meg valahogy olyan fura, amikor egy vadállatot úgy próbálnak meg kezelni, mint a háziasított rokonait. Ettől függetlenül persze "picitirígy", mert én is mennék macskasimogatni :)
Teljesen egyetértünk Aliana. Jelen esetben a gyöngyösi állatkertnek, mivel, ha jól tudom, teljesen magánkézben van, valamilyen (magas) szinten a túlélést jelenti, hogy idegen kézbe engedik a kölyköket. A tavaly született kölykök példul egy olaszországi vadaskertben élnek már.
2 megjegyzés:
Az ilyen oroszlánsimogatós helyekkel kapcsolatban valahogy mindig vegyesek az érzéseim. Mert egyfelől hihetetlenül jó érzés lehet egy ilyen nagyranőtt kiscicát cirógatni :) Másfelől meg valahogy olyan fura, amikor egy vadállatot úgy próbálnak meg kezelni, mint a háziasított rokonait.
Ettől függetlenül persze "picitirígy", mert én is mennék macskasimogatni :)
Teljesen egyetértünk Aliana.
Jelen esetben a gyöngyösi állatkertnek, mivel, ha jól tudom, teljesen magánkézben van, valamilyen (magas) szinten a túlélést jelenti, hogy idegen kézbe engedik a kölyköket. A tavaly született kölykök példul egy olaszországi vadaskertben élnek már.
Megjegyzés küldése