Háát, nem sikerült.
Nem sikerült a 8:15-sel elindulnom, 1 órával később mentem csak. :)
Egyébként el kell, hogy mondjam, őrületes energiabomba, ha olyan helyen vagyok, ami a lelkemnek kedves, vagy ahol a lelkemnek kedves dolgok történnek. Valami olyan energia lehet ez, mint amikor valóban hívők összegyűlnek és a hitükből, egymásból töltődnek.
A könyv nekem ilyen. És látni, hogy rengeteg olvasni kedvelő betűbarát tobzódik a pavilonok között a Vörösmarty téren, most, amikor folyamatosan azt hallom, hogy válságban az olvasás, a könyvek, nos az igazán megfizethetetlen érzés. Meg az is jó, hogy nem csak nézelődtek, hanem jó nagy kupac könyvekkel jöttek-mentek az emberek.
Öröm volt találkozni Grecsó Krisztiánnal, nagyon szimpatikus ő is, és az is, amit/ahogy ír, és, ha már ott volt (meg én is), dedikálta is a könyvemet. Meg az is jó, hogy csak 2 órát kellett várnom, hogy Vavyan Fable gazdagítsa aláírásával egyik könyv/em/ét. :)
A sorban állva láttam egy felhámozott kisrókát is. Volt vagy 2 hónapos.
És persze én sem csak annyi könnyvvel jöttem haza, amennyit elvittem. Gazdagabb lettem egy Szélesi Sándor regénnyel, és J.K. Rowling első krimijével.
És megvettem A Buapesti kis boszorkány-t. Nagyon aranyos kis mesekönyv.
1 megjegyzés:
Olvasni jó.
Fb-n én is láttam Fable oldalán a kisrókát, Kag a neve, ha jól emlékszem :) :)
Megjegyzés küldése