"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
:-)) ítam levelet:-) remélem megkaptad:-)
Megjegyzés küldése
1 megjegyzés:
:-)) ítam levelet:-) remélem megkaptad:-)
Megjegyzés küldése